DIP form Image Banner 728 x 90
Artykuły sponsorowane

Podziel się

Opcje

Pokrewne artykuły

Podziel się Zgłoś

Artykuły sponsorowane

Następne »

Wyróżnione wpisy

Human Advice Firma szkoleniowo-doradcza

Budzimy twórczą świadomość inteligencji biznesu...
Pomagamy w inteligentny sposób rozwijać najcenniejsze zasoby organizacji - ludzi. Misją naszej firmy jest pomoc w odkrywaniu i rozwijaniu ludzkich talentów na każdym etapie kariery zawodowej i etapie rozwoju firmy. 
Dokonujemy tego poprzez inteligentną  organizację rekrutacji, szkoleń i doradztwa  w odpowiedzi na aktualne i przyszłe potrzeby Klientów. W podejmowanych działaniach wyznajemy wartości:Profesjonalizm, Szacunek, Terminowość, Rozwój, Wysoką jakość i Kreatywność. Nasz zespół trenersko - doradczy tworzą doświadczeni konsultanci i trenerzy, którzy z pasją angażują się w swoją pracę  i uwielbiają robić to co robią. Stali Klienci cenią w szczególności profesjonalizm, efektywność i nastawienie na współpracę.
 

Informacje dotyczące wybranych szkoleń zamkniętych dla firm.

Doskonalenie kompetencji rekrutacji menadżerów by realizowali swój potencjał w firmie

Neuropsychologiczne aspekty sprzedaży

Radzenie sobie ze stresem

Negocjacje

Autoprezentacja

 

Są to szkolenia jednodniowe lub dwudniowe. Odbywają się stacjonarnie w miejscu wybranym przez Klienta np. w siedzibie firmy lub oddziale (np. sprzedażowe lub negocjacyjne w dziale handlowym - bezpośrednio po przedstawieniu opisu techniki następuje jej ćwiczenie, a następnie stosowanie technik sprzedażowych lub negocjacyjnych w rozmowie z Klientami lub potencjalnymi Klientami firmy) albo w miejscu wybranym przez Klienta albo w miejscu zaproponowanym przez nas.
W salach szkoleniowych w centrum Wrocławia, w hotelach, zamkach, bastionach lub w innych obiektach, które mają interesującą historię i warto je zobaczyć lub prowadzą je ciekawi ludzie.
W miejscach tych znajdują się baseny, sauny, jacuzzi,salony odnowy biologicznej lub bezpośredni kontakt z przyrodą. Istnieje możliwość na życzenie Klienta organizacja szkolenia on-line w czasie rzeczywistym przez platformę www.komIQ.pl.

Szkolenia prowadzą trenerzy z odpowiednim doświadczeniem i wykształceniem zawodowym. Podchodzący do programów szkoleń w myśl zasady "po ludzku i dla ludzi", z poczuciem humoru i tworzący miłą atmosferę podczas szkolenia sprzyjającą szybkiemu uczeniu się.

 

Programy szkoleń są tworzone wg metody modułowej mające na celu na rozwój świadomości,wiedzy,umiejętności, modelowania zachowań.
W przypadku zainteresowania propozycją szkoleń prosimy o kontakt
telefoniczny: 048 504 148 016 lub elektroniczny: biuro@humanadvice.com.pl.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OohJqzyOEIM

 

http://www.youtube.com/watch?v=dperxXBl7tE

 

 www.humanadvice.com.pl

  • Dodane przez Redakcja Pol Bc
  • 26 kwietnia 2012 14:16:52 CEST
  • 0 komentarzy
  • 8 248 wyświetleń
0 komentarzy