DIP form Image Banner 728 x 90
Artykuły sponsorowane

Podziel się

Opcje

Podziel się Zgłoś

Artykuły sponsorowane

Następne »

Wyróżnione wpisy

Szukasz pracy? Potrzebni Pracownicy? Zgłoś się do Agencji Pracy!

W większości Krajów Unii Europejskiej już od dawna,zarówno wśród osób poszukujących pracy, jak i pracodawców, ogromną popularnością cieszą się usługi świadczone przez agencje zatrudnienia.

Od pewnego czasu także w Polsce przedsiębiorcy i osoby bezrobotne coraz częściej decydują się na współpracę z tego typu firmami. Zarówno niewielkie zakłady, jak i duże przedsiębiorstwa, powierzają obowiązek rekrutacji i selekcji pracowników prywatnym Agencjom Doradztwa Personalnego. Odciążają w ten sposób swoje działy HR i przekazują niełatwe i czasochłonne zajęcie, jakim jest dobór personelu, profesjonalistom z firm zewnętrznych.

Jedną z najpopularniejszych agencji pracy w północnej Polsce jest JOBHOUSE z siedzibą w samym sercu gdańskiej starówki – na ul. Świętego Ducha 37/39. W firmie tej pod jednym dachem świadczone są wszelkie usługi związane z pracą - rekrutacje stałe, praca tymczasowa, projekty typu outplacement, doradztwo HR oraz obsługa kadrowo-płacowa. Oferta JOBHOUSE skierowana jest zarówno do firm, które chciałyby scedować część obowiązków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi na firmę zewnętrzną, jak i do potencjalnych pracowników - osób bezrobotnych, chcących zmienić pracę lub uzyskać dodatkowe źródło dochodów. JOBHOUSE jest firmą odpowiedzialną społecznie - aktywizuje osoby bezrobotne i starsze, wyrównuje szanse kobiet i mężczyzn na rynku pracy, aktywnie wspiera rozwój rynku pracy poprzez współpracę z innymi instytucjami, takimi jak Powiatowe Urzędy Pracy, Biura Karier, Ochotnicze Hufce Pracy, stowarzyszenia, wymieniając wiedzę, współtworząc dobre praktyki HR i propagując działania zgodne z ogólnoświatowymi standardami i lokalnym prawem.

Aleksandra Bors, Konsultant ds. Rekrutacji w agencji pracy JOBHOUSE

Aleksandra Bors,

Konsultant ds. Rekrutacji

w agencji pracy JOBHOUSE

 

Natalia Bogdan, General Manager w agencji pracy JOBHOUSE

„Niezwykle ważne w naszej pracy jest indywidualne podejście do Klientów i Pracowników. Wiele firm w natłoku codziennych obowiązków o tym zapomina. Nasza firma została stworzona przez ludzi i dla ludzi i staramy się o tym pamiętać każdego dnia. Współpracujemy z firmamiz najróżniejszych branż i z ludźmi o zróżnicowanych życiorysach zawodowych. Niezwykle ważnejest dla nas,aby każda osoba, która pokłada w naszej firmie nadzieje na znalezienie pracy, bez względu na swój wiek, płeć, rasę czy wyznanie była traktowana tak samo i z pełnym szacunkiem. Niestety coraz częściej od osób odwiedzających nasze biurosłyszymy historie o niesprawiedliwym traktowaniu, docinkach ze strony osób prowadzących rozmowy kwalifikacyjne lub nieterminowo wypłacanym wynagrodzeniu. Takie firmy niestety tworzą niezdrowe wyobrażenie o agencjach pracy i utrudniają pozytywny kontakt z Klientami. Jobhouse jest miejscem, gdzie równouprawnienie, przyjacielska atmosfera oraz działania zgodne z prawem pracy są zawsze priorytetem” – mówi Natalia Bogdan, General Manager agencji pracy JOBHOUSE.

Wszystkie osoby bezrobotne lub mające zamiar zmienić pracę oraz firmy poszukujące pracowników, a także przedstawicieli mediówzainteresowanych tematyką HR serdecznie zapraszamy do kontaktu z agencją pracy JOBHOUSE pod numerem telefonu: +48 58 58 58 072 lub adresem mailowym: biuro@jobhouse.pl. Więcej informacji na temat usług firmy oraz aktualnych ofert pracy mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej: www.jobhouse.pllub www.facebook.com/jobhouse.

Autor: Aleksandra Bors

  • Dodane przez Team WBA
  • 1 grudnia 2011 14:33:39 CET
  • 0 komentarzy
  • 8 564 wyświetlenia
0 komentarzy