DIP form Image Banner 728 x 90
Forum Dyskusyjne Ogólne Small-Talk
  • Temat: monitoring w firmie

Powrót do Tematów
    (0 rates)
    • 11 marca 2016 11:45:20 CET
    • monitoring w firmie

Czy monitoring w firmie to konieczność? Zastanawiam się nad jego montażem ale z drugiej strony nie chcę stawiać pracowników w niekomfortowej sytuacji i sprawiać wrażenie że im nie ufam, myślę jednak, że ze względow bezpieczeństwa monitoring jest dobrym rozwiązaniem. co sądzicie?

• 13 marca 2016 21:09:08 CET
    • monitoring w firmie

zrób spotkanie z pracownikami, wytłumacz, że nie ma to nic wspólnego z ich pracą a z poczuciem bezpieczeństwa także dla nich, ja mam monitoring z solo-media i nikt nie ma tego za złe, każdy czuje się lepiej, szczególnie jak się późno po ciemku już z firmy wychodzi to jakoś bezpieczniej

• 23 grudnia 2016 07:23:54 CET
    • monitoring w firmie

Ja w swojej firme mam i monitoring i karty dostepu takie zblizeniowe. Nie widze nic w tym zlego. W koncu jest to nie tylko kwestia bezpieczenstwa, ale pomaga to w zarzadzaniu firma. Najpierw byl u nas tylko monitoring, na ktorym tez dalo sie wylapac jak ktos sobie przerwy zbyt dlugie robil, a teraz w tym roku mamy wprowadzony system kart zblizeniowych i nie dosc,ze rejestruje czas pracy dokladnie, to niektore miejsca w firmie zamkniete sa przed zwyklymi pracownikami. Nie trzeba dorabiac kluczy, kombinowac. Ten kto ma miec dostep do danego pomieszczenia to ma dzieki takiej karcie wlasnie. Fajna sprawa i na pewno nie jest to traktowane jako niekomfortowe. Moze troche bardziej mobilizuje pracownikow do nieobijania sie calymi dniami. Ludzie sa zadowoleni, bo karty sa porzadne, graficznie tez ciekawe, bo sie napracowali porzadnie w cardon, gdzie sobie te karty zamowilem. I nowoczesniej to wszystko wyglada, widac, ze firma sie rozwija, a kazdy sobie to ceni.

Legenda i uprawnienia

• Topic has replies
    Hot topic
    Topic unread
    Topic doesn't have any replies
    Zamknięty temat
    BBCode  włączony
    HTML  włączony