Forum Dyskusyjne Ogólne Small-Talk
 • Temat: monitoring w firmie

  Powrót do Tematów
  (0 rates)
  • 11 marca 2016 11:45:20 CET
  • monitoring w firmie

   Czy monitoring w firmie to konieczność? Zastanawiam się nad jego montażem ale z drugiej strony nie chcę stawiać pracowników w niekomfortowej sytuacji i sprawiać wrażenie że im nie ufam, myślę jednak, że ze względow bezpieczeństwa monitoring jest dobrym rozwiązaniem. co sądzicie?

  • 13 marca 2016 21:09:08 CET
  • monitoring w firmie

   zrób spotkanie z pracownikami, wytłumacz, że nie ma to nic wspólnego z ich pracą a z poczuciem bezpieczeństwa także dla nich, ja mam monitoring z solo-media i nikt nie ma tego za złe, każdy czuje się lepiej, szczególnie jak się późno po ciemku już z firmy wychodzi to jakoś bezpieczniej

  • 23 grudnia 2016 07:23:54 CET
  • monitoring w firmie

   Ja w swojej firme mam i monitoring i karty dostepu takie zblizeniowe. Nie widze nic w tym zlego. W koncu jest to nie tylko kwestia bezpieczenstwa, ale pomaga to w zarzadzaniu firma. Najpierw byl u nas tylko monitoring, na ktorym tez dalo sie wylapac jak ktos sobie przerwy zbyt dlugie robil, a teraz w tym roku mamy wprowadzony system kart zblizeniowych i nie dosc,ze rejestruje czas pracy dokladnie, to niektore miejsca w firmie zamkniete sa przed zwyklymi pracownikami. Nie trzeba dorabiac kluczy, kombinowac. Ten kto ma miec dostep do danego pomieszczenia to ma dzieki takiej karcie wlasnie. Fajna sprawa i na pewno nie jest to traktowane jako niekomfortowe. Moze troche bardziej mobilizuje pracownikow do nieobijania sie calymi dniami. Ludzie sa zadowoleni, bo karty sa porzadne, graficznie tez ciekawe, bo sie napracowali porzadnie w cardon, gdzie sobie te karty zamowilem. I nowoczesniej to wszystko wyglada, widac, ze firma sie rozwija, a kazdy sobie to ceni.

  • 3 lutego 2017 09:36:20 CET
  • monitoring w firmie

   Trzeba się zabezpieczać, ponieważ nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, a mały błąd i biznesu może nie być. Ja korzystam z pomocy biura bia.com.pl, jeśli chodzi o sprawdzenie lojalności pracowników, jeśli mam tylko jakiekolwiek wątpliwości. Raz dzięki temu już ochroniłem się od nieuczciwego pracownika. Gdyby nie to, nie wiem jak mogłoby się to skończyć.

  Legenda i uprawnienia

 • Topic has replies
  Hot topic
  Topic unread
  Topic doesn't have any replies
  Zamknięty temat
  BBCode  włączony
  HTML  włączony
  Nie możesz odpowiadać na tematy ani dodawać nowych
  Nie możesz edytować tematów
  Nie możesz usuwać tematów
  Nie możesz zatwierdzać tematów
  You don't have the permission to make a sticky on a topic
  Nie możesz zamykać tematów
  Nie możesz przesuwać tematów

Dodaj opinię

Chcesz dodać opinię dla tego użytkownika?

lub anuluj