Artykuły sponsorowane

Następne »

Wyróżnione wpisy

Impressum

 

Serwis www.pol-bc.com

Artur Kupczak

Richtericher Str.82

52072 Aachen
Tel.: +49 241 70169796,
E-mail: team(at)pol-bc.com

 

Copyright 2009 Pol-Bc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki, pliki audio, wideo i animacje jak i ich aranżacje podlegają Copyright i innym przepisom prawnym o ochronie praw autorskich.

Zabronione jest kopiowanie i dalsze rozprzestrzenianie ich, nie wolno też ich modyfikować, ani wykorzystywać na innych stronach internetowych.

Niektóre z naszych stron internetowych zawierają pliki, które podlegają Copyright tych, którzy je tam udostępnili.

 

Odpowiedzialność

Informacje udostępniane są przez nas bez jakichkolwiek gwarancji, zarówno wyraźnych jak i domniemanych. To obejmuje również wszystkie domniemane gwarancje przydatności handlowej, przydatności do określonego celu lub nienaruszaniaprzepisów prawnych i patentów.

Nawet, jeżeli wychodzimy z założenia, że udostępniane przez nas informacje odpowiadają prawdzie, nie możemy wykluczyć błędów czy niedokładności.

Na naszych stronach internetowych znajdują się linki innych stron. Nie mamy żadnego wpływu na wygląd i zawartość tych stron. Nie możemy dlatego przejąć gwarancji za aktualność, prawidłowość, kompletność czy jakość udostępnianych tam informacji. Dlatego też dystansujemy się od wszelkich treści tych stron.

To oświadczenie dotyczy wszystkich linków do zewnętrznych stron internetowych i ich zawartości. Pol-Bc.com nie odpowiada za teksty, zdjęcia, grafiki, pliki audio, wideo, animacje i podobne, które Użytkownik wstawił na strony POL-BC. Za te treści i zawartość odpowiada wyłącznie Użytkownik.

 

Zdjęcia: fotolia.com, zdjęcia autorskie.