20_06_superpromocjaNeo Image Banner 750 x 200

Artykuły sponsorowane

Następne »

Wyróżnione wpisy

Twoje miejsce spotkań gospodarczych

 

POL-BC: przestrzeń dla biznesu

 

Co łączy użytkowników POL-BC? Nie tylko chęć znalezienia nowych partnerów gospodarczych, pracowników czy innowacyjnych narzędzi promocji. Portal gospodarczy POL-BC to przede wszystkim przestrzeń dla przedsiębiorczych ludzi z inicjatywą. W ten sposób społecznościowy portal biznesowy Pol-Bc łączy szerokie grono polskojęzycznych użytkowników Internetu w sieć powiązań, skoncentrowaną na zagadnieniach, takich jak: biznes, praca, wiedza i doświadczenie, ale także zainteresowania. Można tu znaleźć wsparcie doświadczonych specjalistów z niemal całej Europy, m.in.: Niemiec, Belgii czy Holandii.

 

 

Sieć kontaktów Nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy, we współczesnym świecie istnieją bardzo znaczące sieci powiązań między ludźmi. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że pośrednio każdy zna każdego. Dlaczego by więc tego nie wykorzystać? Tym bardziej, że dostępny jest już portal biznesowy POL-BC, który umożliwia uwidocznienie i tworzenie sieci kontaktów zarówno gospodarczych, jak i prywatnych.

 

Nowoczesny portal biznesowy pozwala znacznie sprawniej poruszać się w złożonym środowisku międzynarodowego biznesu, pozyskiwać wsparcie wiarygodnych partnerów i stale poszerzać bazę klientów. Aktywne kontakty biznesowe i gospodarcze otwierają nowe rynki zbytu, ale także możliwości pracy. POL-BC wie i codziennie udowadnia swoim użytkownikom, że dzięki sieci kontaktów gdziekolwiek są, wszystko zależy od nich!

 

Inicjatywa kierowana jest nie tylko do ludzi biznesu i osób prowadzących własną działalność, ale także do wszystkich, którzy zasługują na miano „przedsiębiorczych”. Platforma łączy osoby z inwencją i inicjatywą. Stanowi przestrzeń dla wszystkich, którzy szukają pracy, chcą rozpędzić swoją karierę lub wprowadzić w życie swoje ciekawe pomysły.

 

Portal biznesowy POL-BC to niezbędnik każdej przedsiębiorczej osoby:

 

  • Dla fachowców - jest platformą komunikacji w obrębie danej grupy zawodowej, pozwala na wymianę poglądów, doświadczenia i wzajemną pomoc w zdobywaniu informacji i tworzeniu referencji.

  • Dla studentów – jest narzędziem kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, czy organizatorami praktyk w ciekawych zakątkach świata

  • Dla przedsiębiorców – stanowi pomoc przy pozyskiwaniu do firmy młodej, ambitnej kadry.

 

Społecznościowy portal biznesowy POL-BC oferuje różnorodne formy aktywności. Działa nie tylko jak platforma wymiany informacji, ale także np. terminarz czy blog. Wszystkie oferowane przez portal możliwości komunikacji z otoczeniem łączy poszanowanie prywatności. Każdy użytkownik podejmuje indywidualnie decyzję, jakie treści i komu chce udostępnić.

 

Redakcja Pol-Bc