Wyróżnione wpisy

Artykuły sponsorowane

Następne »

Idea stworzenia portalu dla Przedsiębiorczych

Współcześnie każdy czegoś poszukuje. Każdy ma coś do zaoferowania. A dzięki POL-BC każdy może korzystać z wiedzy każdego, jeśli nie bezpośrednio, to przez znajomych. Dzięki takiej sieci kontaktów wszystko staje się dostępne na wyciągniecie ręki!

 

kraetywnośćPortal biznesowy www.pol-bc.com odpowiada na realne zapotrzebowanie rynku. Potwierdzeniem tego, jest sama jego geneza. Założyciele, na potrzeby zagranicznego projektu, potrzebowali kontaktu do osób, które znają miejscową specyfikę pracy. Pojawiło się więc pytanie: Jak znaleźć odpowiednich, kierujących się podobnymi wartościami, ludzi?

 

Doświadczenie pokazuje, że zwykłe przeglądanie ofert i reklam w Internecie nie wystarczy. Do właściwego wyboru współpracowników potrzebne jest bowiem zaufanie. W tej sytuacji nieoceniona okazała się rekomendacja znajomej osoby. Nie tylko potrafiła ona doradzić, ale także znaleźć kompetentnych fachowców, działających na lokalnym rynku i znających jego specyfikę.

 

Dzięki temu doświadczeniu, portal biznesowy POL-BC doskonale wie, jak ogromne jest znaczenie sieci wzajemnych kontaktów. To doświadczenie nieobce wielu firmom z różnych segmentów rynku, dlatego portal tworzy platformę do budowania i rozwijania tego rodzaju relacji.

 

Już wkrótce będzie tu można znaleźć nie tylko partnerów biznesowych, pracowników, doradców, ale też życzliwych znajomych z całego świata. Pozwoli to każdemu użytkownikowi stworzyć sieć powiązań z przedsiębiorczymi ludźmi z inicjatywą. Dzięki temu otwarta zostanie dla nich przestrzeń do swobodnej wymiany idei i informacji fachowych, doradztwa ekspertów czy pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych.

 

Celem działania portalu jest tworzenie sieci kontaktów, którą każdy użytkownik indywidualnie zarządza. Każdy decyduje sam, komu i jakie dane chce udostępnić, co pozwala zachować prywatność.


Redakcja Pol-Bc